درباره ما
 
 

معرفی شرکت

شرکت نو آوران دور اندیش زمان با شماره ثبت 413989 به نمایندگی آقای کیوان میرزایی به سمت مدیر عامل ، فعالیت خود را در سال 1386 با ارائه سرویس ها و راه حل های پیشرفته تجارت الکترونیک بر پایه فناوری IT آغاز نمود و با بهرمندی از برترین شاخص های جهانی ، تأمين بستری با امنيت بسيار بالا و همچنين برخورداری از راه‌حل‌های متنوع و نيز تلاش‌های همه جانبه ، زمينه لازم را برای سرويس ‌دهی مناسب در حوزه مذکور فراهم نموده ‌ و در این راستا مهمترین هدف خود را تحول در صنعت تجارت الکترونیک قرار داده است و با تلاش مستمر سعی در تحقق این هدف دارد ، در حال حاضر رویکرد هدفمند این شرکت بر روی ایجاد فرآيند فروش الکترونیکی متمرکز شده است .

جایگاه تلفن همراه در ایران

ایران از نظر شاخص اشتراک تلفن همراه در میان  142  کشور جهان در رده  85   قرار گرفته است. ضریب نفوذ مشترکان تلفن همراه در ایران نیز  2 . 91   اعلام شده که با احتساب جمعیت 75.1 میلیون نفری ایران و در نظر گرفتن شاخص فوق می‌توان نتیجه گرفت که هم‌اکنون بیش از 68 میلیون اشتراک سیم کارت دائمی و اعتباری تلفن همراه در ایران وجود دارد که حدودأ 70% این مشترکین با روش های سنتی خدمات پس از فروش اپراتور ها خو گرفته اند . طبق نتایج تحقیق انجام گرفته در سال 1391 روش های موجود نقصان های فراوانی دارد که منجر به وقفه  12  ساعته دسترسی مشترکین تلفن همراه به خدمات پس از فروش (  شارژ مجدد سیم کارت ، پرداخت صورتحساب و دیگر خدمات ارزش افزوده تلفن همراه ) اپراتور ها می گردد .

دیدگاه نوآوران

علي رغم پيشرفت هاي اخير کشور در توسعه بستر اينترنت  ،  مهمترين و اثرگذارترين ابزار در آغاز فرآيند خدمات الکترونیکی  ، ایجاد دسترسي عمومي  و  تطبيق ابزارها و روش هایی با فرهنگ و روحيه و دانش مردم است و بايد برحسب نوع خدمات و انتظاراتي که از سرويس هاي جديد مي رود از مناسب ترين ابزار ارتباطي بهره برد . يکي از عوامل مهم در پا گرفتن و گسترده شدن فرآيند هاي تجارت الکترونيکي ، توسعه نرم افزاري و افزايش امنيت در سيستم هاي آن است . در صورتي که زمينه لازم جهت تامين    اين دو نياز فراهم شود کاربرد عمومي از سيستم هاي الکترونيکي گسترش و تسهيل مي يابد و منجر به افزایش اعتماد و رضايت مندي مشترکین خواهد گردید  .

هدف از ایجاد مجموعه نیک شارژ

شرکت نو آوران قصد دارد با حمایت شما مشتریان محترم و با مدد ارائه کیفیت بسیار بالای این سرویس و با ایده ای کاملا نوین ، انقلابی در خدمات پس از فروش سیم کارت اعتباری و دائمی ایجاد کند . به همین دلیل با راهکاری بسیار کار آمد  ،  درصدد تولید بسته نرم افزاری بر آمدیم که مشترکان بدون نیاز به دانش بالا بتوانند از خدمات پس از فروش اپراتورهای تلفن همراه بهره گیرند . در نتیجه می بایست قید کرد که سهولت در دریافت خدمات و محصولات در هر تجارتی و امروزه در تجارت الکترونیک در اولویت می باشد . نتیجه این سهولت جذب بیشتر مشتری و تداوم در دریافت خدمات و محصولات می باشد .

خدمات ارائه شده

مجموعه نرم افزاری پیشروی شما حاصل تجربیات چندین ساله نوآوران و شرکت های وابسته در زمینه IT و بیش از یک سال تلاش گروه های تحلیل و طراحی ، برنامه نویسی    و بازاریابی می باشد که راهکاری جامع در رفع چالش ها پیشروی اپرا تورها و مشترکین در زمینه ی تامین ، توزیع و تهیه خدمات پس از فروش قرار داده است . فضای مجموعه نرم افزاری به نوعی طراحی گردیده که در عین جذابیت گرافیکی برای عموم مشترکین قابل دسترسی و استفاده از آن ساده باشد .

گوشه ای از خدمات ارائه شده
سایر امکانات
خرید پین کد تلفن اعتباری خرید پین کد تلفن اعتباری خرید پین کد تلفن اعتباری خرید پین کد تلفن اعتباری پرداخت های آنلاین
شارژ مستقیم تلفن اعتباری شارژ مستقیم تلفن اعتباری شارژ مستقیم تلفن اعتباری شارژ مستقیم تلفن اعتباری پرداخت های آفلاین
پرداخت صورتحساب وایمکس پرداخت صورتحساب دائمی خدمات سیم کارت اعتباری پرداخت صورتحساب دائمی خرید گروهی ، سازمانی
پرداخت صورتحساب دائمی خدمات سیم کارت اعتباری خدمات سیم کارت دائمی خدمات سیم کارت اعتباری پیگیری کلیه خرید ها
خدمات سیم کارت اعتباری خدمات سیم کارت دائمی آهنگ پیشواز خدمات سیم کارت دائمی اشتراک گذاری جامع
خدمات سیم کارت دائمی آهنگ پیشواز .......... آهنگ پیشواز امکان بازاریابی
آهنگ پیشواز .......... .......... .......... ارائه وب سایت نمایندگی
.......... .......... .......... .......... پشتیبانی آنلاین

گوشه از قابلیت های ارائه شده

چشم انداز نیک شارژ

شرکت نوآوران با به کارگیری فنآوری های جدید در جهت به روز رسانی و افزایش کارآیی نیک شارژ تلاش گسترده‌ای دارد . ایجاد این باور که نوآوران درکار خود بهترین است مستلزم توسعه مستمر امکانات و تجهیزات فني است . افزایش مستمر رضایت مشتری با ایجاد ساز و کار حفظ و ارتقای کیفیت نیک شارژ پشتیبانی می‌شود  . نوآوری  ،  خلاقیت و افزایش مستمر بهره‌وری بسته نرم افزاری تولید شده زمینه‌های توسعه و گسترش پایدارتر و سریعتر بازار و رضایت مشتری را براي نوآوران به ارمغان مي‌آورد  .